Denizli Tabela - Denizli Reklam - Berk Reklam
Promosyoncu.net
Telefon Kılıfı Baskısı
Makina ParkurumuzBir işletmeniz varsa, Berk Reklam yanınızda!

Amacınız işletmenize kurumsal kimlik kazandırmak mı? O zaman doğru adrestesiniz. Berk Reklam ailesi olarak kurumsal kimliğinizin ilk adımı olan logo tasarımı, slogan, tabela işleri, Denizli Promosyon ürünleri, her türlü reklam ve tanıtım faaliyetlerini titizlikle yürütüyor, işletmenizi zirveye taşıyoruz. Her adımımızı, zirvede olmanın sorumluluğunu bilerek atıyoruz. Başarılı bir işletme olmanın en temel adımı işini doğru ve dürüst yapmaktır. İkinci adım ise ismini duyurmak. Bu aşamada biz devreye giriyoruz. Akılda kalıcı bir logo, hizmet kalitenizi en iyi şekilde yansıtan bir slogan ve hafızalarda yer edecek bir Denizli Tabela ile işe başlıyoruz. Sonrasında ise potansiyel müşterilerinizin baktıkları her yerde sizi görmelerini sağlıyoruz. İsminizi ve logonuzu taşıyan kalemler, masa sümen setleri, anahtarlıklar, bardaklar, usb flash bellekler, matbaa ürünleri, kırtasiye setleri, saatler, rozetler ve saymakla bitiremeyeceğimiz birçok ürün sayesinde her daim göz önünde olmanızı garanti ediyoruz. İş hayatının olmazsa olmazı ajandalar, her cepte taşınarak elden ele gezen kalemler, masa üstlerinde baş köşede yer alan saatler ve hesap makineleri sayesinde çok daha fazla kişinin aklında yer etmenizin ve iş sahanız söz konusu olduğunda ilk tercih olmanızın sırrı Denizli Reklam 'da gizli.

Elbette hizmetlerimiz yalnızca işletmeler için değil. Kişiye özel hediyeler yaptırmak isteyen herkes için de en iyi hizmeti veriyoruz. Denizli UV Baskı ve Denizli Lazer Kesim makinesi sayesinde, kalem setleri, çantalar, doğa dostu ürünler, bardaklar ve daha birçok seçenek üzerine resim, isim veya herhangi bir yazı şeklinde sevginizi işleyerek hediyenizi unutulmaz kılıyoruz. Bazen cepte taşınan bir anahtarlık, bazen bir çanta askısı ya da bir kupa ile sevdiklerinizin her daim aklında olmanızı sağlıyoruz. Tüm bu hizmetler için ailecek titizlikle çalışıyor, en iyisini yapana kadar pes etmiyoruz. Sırrımız enerjimizden geliyor. Enerjimiz ise işimize olan sevgimizden… Berk Reklam ailesi olarak iş kalitesini her şeyin üzerinde tutuyor, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyor ve işimizin arkasında duruyoruz.

Her gün biraz daha büyüyen ve gelişen ailemizle tanışmak için web sitemizi inceleyebilir, E-Katalog göz gezdirerek size en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Hatta ofisimizi ziyaret ederek, kahvemizi içebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında derinlemesine bilgi alabilirsiniz. ‘Siz işinizi yapın, biz reklamınızı’ sloganı ile başladığımız bu yolda, kaliteyi esas alarak, işini yapan herkesin yol arkadaşı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizi de ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.